EN

הרצאות לכנסים

הרצאות לכנסים

מדי יום נערכים ברחבי הארץ כנסים מסוגים שונים – החל מכנסים עסקיים, ועד כנסים פרטיים. במפגשים הייחודיים האלו ניתן להכיר אנשים אחרים, ליצור קשרים עסקיים, וגם להאזין להרצאות מרתקות בשלל נושאים. במרכז למרצים ולסדנאות ליקטנו עבורכם מרצים מצטיינים במגוון תחומים שמעבירים הרצאות לכנסים בכל רחבי הארץ. אתם יכולים לבחור בין שלל המרצים שלנו, וליהנות מהרצאות מרתקות בנושאים שנוגעים לכנס שאתם עורכים.

הרצאות לכנסים מבית הלו

המרכז למרצים ולסדנאות מספק את השירותים הייחודיים שלו מזה מספר שנים. מאגר המרצים שלנו הוא בין הגדולים בארץ, וכאן בעמוד תוכלו למצוא מרצים ומרצות לכנסים בכל נושא. כל ההרצאות מותאמות באופן מדויק לצרכים של הקהל שלנו, ואנו תמיד שמחים להעניק הרצאות מקצועיות עבור כנסים ואירועים מכל הסוגים.

יאיר גולן

גיבור ישראל

יעל ארד

יעל ארד

סוד ההצלחה

נורמן עיסא

נורמן עיסא

מוואדי ניסנס ללב המיינסטרים הישראלי

אבישי בן חיים

אבישי בן חיים

מהי ישראל?

ברהנו טגניה

ברהנו טגניה

העיתונאי הראשון בכל זירה מגיע גם אליכם

אופיר חיים

החיים הם מגרש כדורגל וכולנו שחקנים

איתי אנגל הרצאות עיתונאות

איתי אנגל

העיתונאי הכי אמיץ בטלוויזיה

גיל חובב הרצאות

גיל חובב

סופר, מו"ל ואיש טלויזיה

שלמה מעוז הרצאות בנושא כלכלה

שלמה מעוז

כלכלה בקלות

יובל שרף

אימהות בתעשיית הבידור

אלון בן דוד

ברוכים הבאים לצה"ל

גלעד כהנא

גלעד כהנא

זמר ישראלי מוערך

רינה מצליח

רינה מצליח

החברה הישראלית במראה של רינה

נמרוד הראל

נמרוד הראל

אמן חושים ומנטליסט

גאולה אבן

גאולה אבן

גאולה היא מנחת טקסים ואירועים מהשורה הראשונה בישראל.

גדי סוקניק הרצאות

גדי סוקניק

עיתונאי, מגיש רדיו וטלוויזיה

גדעון אוקו

גדעון הוא מנחה טקסים ואירועים מהשורה הראשונה בישראל.

דן כנר

דן כנר

קריין ושדרן רדיו ישראלי ותיק ומוערך.

אלון גל

אלון גל

הקואוצ'ר הכי מפורסם בישראל, מגיש תוכניות טלוויזיה, שדרן, מוזיקאי וסופר.

מור שמעוני

מור שמעוני

מרצה, יוצרת, חוקרת יהדות-ישראלית וקהילה

אלישע אלכסנדר מרצה טרנס

אלישע אלכסנדר

אקטיביסט טרנס, מקים "מעברים"

רותם שורק מרצה גאה

רותם שורק

מנכ"לית עמותת מעברים

מרצים ומרצות לכנסים

כנסים לעולם אינם שלמים בלי פאנל של מרצים, או הרצאה אחת לפחות. במהלך האירועים האלו ניתן להכיר עמיתים למקצוע וליהנות מאירועים פרטיים ועסקיים ייחודיים. מרצים ומרצות לכנסים מביאים עמם ערך מוסף, והם הופכים כל כנס לשלם. במרכז למרצים ולסדנאות אנו מחברים בין המרצים והמרצות שלנו ובין קהלים מכל הסוגים. המרצים שאתם רואים כאן בעמוד מתמחים בתחומים שלהם, כך שאתם יכולים ליהנות ממבחר גדול של הרצאות במקום אחד.

איזה נושא תרצו לבחור?

אנו חיים בעולם דינמי שמשתנה ללא הרף; מדי יום אנו נחשפים למידע רב, אך אנו לא זוכרים את רובו. הייחוד של המרצים שלנו הוא שהם מצליחים להעביר מסרים שנשארים עמוק בתודעה, ומלווים את השומעים למשך זמן רב. כל המרצים של מרכז הלו מעבירים הרצאות בנושאים שרלוונטיים לזמנים כיום, ומתקשרים לחוויות היומיות של כולנו.

אם אתם מחפשים מרצים לכנסים, כאן תוכלו למצוא את המרצים הטובים ביותר בשלל תחומים. אנו מספקים הרצאות בשלל נושאים מעניינים, לרבות פוליטיקה, כלכלה, בידור, הורות, משפחה, אהבה, מיניות, טכנולוגיה, הקהילה הגאה, הייטק, ועוד. אתם יכולים לבחור מרצה אחד או מספר מרצים לכנס הבא שלכם, ולאפשר לקהל שלכם ליהנות מהרצאות מעניינות במיוחד.

יש לכם את האפשרות לבחור בנושאים שקשורים לכנס, וגם בנושאים שלאו דווקא נוגעים לנושא הכנס. באופן הזה, תוכלו לנער את השגרה, ולספק לקהל שלכם מידע בצורה מבדרת ומהנה.

כיצד לבחור מרצים?

הרצאות לכנסים זמינות לכם בכל עת, וכדי לשדרג את הכנס שלכם, עליכם לבחור תחילה את נושא ההרצאה. כאן בעמוד ניתן לצפות בכרטיסים של המרצים והמרצות של מרכז הלו, ולבחור את המרצים שמתאימים לרוח הכנס שלכם. בנוסף, המרצים והמרצות עורכים שינויים בהרצאות בהתאם לקהל בכנסים, וכן בנושא הכנסים, כך שניתן לבצע התאמות מסוימות בהתאם לצרכים שלכם.

אנו זמינים לספק לכם מידע על ההרצאות והמועדים הפנויים של המרצים שלנו. בנוסף, ניתן ליצור קשר עם המרצים והמרצות שלנו כדי לגלות עוד על התכנים של ההרצאות שלהם. אתם מוזמנים לפנות למרצים שלנו, והם ישמחו לענות לכם על כל שאלה שתרצו.

הזמנת הרצאות לכנסים במרכז למרצים ולסדנאות

המרצים של מרכז הלו מעבירים הרצאות מעניינות באופן שובה ומרתק. המרצים והמרצות שלנו זמינים לאורך השנה, וניתן לבחור את המועדים המתאימים לכם ביותר בהתאם לתאריכים של הכנסים. מלבד כנסים, המרצים זמינים להרצאות בבתי עסק, פאבים, הרצאות לקבוצות קטנות, הרצאות לקבוצות גדולות, והרצאות מותאמות אישית לכל אירוע.

אצלנו ניתן להזמין הרצאות פרונטליות וכן הרצאות מקוונות או הרצאות מוקלטות שמאפשרות לכם ליהנות מהתכנים של המרצים בכל עת. פנו אלינו עם כל שאלה, ואנו נשמח לספק לכם מענה מלא בהקדם האפשרי, ולספק לכם מידע על המרצים הטובים ביותר בארץ.

הלקוחות שלנו

הלו מאמינים בשירות מצוין! לחברות, לארגונים, מרצים, מנחים ומדריכים. רק הטובים ביותר. קל, נעים ומשתלם עם הלו.

מה קראנו כאן:

תכנים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

איך אפשר לעזור?

בשליחת הודעה זו אני מאשר/ת להלו- המרכז למרצים וסדנאות לשלוח אליי הצעות רלוונטיות בתחום המרצים והסדנאות

דילוג לתוכן