אודותינו

הלו - המרכז למרצים וסדנאות


הלו מרצים מתמחה במתן שירותים בתחום ההרצאות וההכשרות. אנחנו עוסקים במגוון פעילויות שמטרתן להעשיר את הידע והכישורים של אנשי מקצוע ומנהלים. החברה פועלת בכמה תחומים עיקריים:


**הרצאות מקצועיות**

 – מגוון רחב של הרצאות בנושאים שונים כמו טכנולוגיה, ניהול, כלכלה, סייבר, פסיכולוגיה ועוד. ההרצאות מועברות על ידי מומחים מובילים בתחומם.

**הכשרות וסדנאות**

– סדנאות והכשרות המיועדות לפיתוח מקצועי ואישי של העובדים.

הסדנאות מכסות נושאים כמו מנהיגות, תקשורת בין-אישית, עבודה בצוות, ניהול זמן ועוד.

**אירועים וכנסים**

 – אנחנו מארגנים ומפיקים אירועים וכנסים בנושאים אקטואליים ומגוונים. הכנסים כוללים הרצאות, פאנלים, וסדנאות שמטרתן להעמיק את הידע ולהעשיר את המשתתפים.

**ייעוץ והכוונה**

– אנחנו מספקים שירותי ייעוץ והכוונה לחברות במטרה לשפר את הפרודוקטיביות והאפקטיביות של העובדים.

**תוכן מותאם אישית**

– אנחנו מתאימים את התכנים לצרכים הספציפיים של הלקוחות.

– אנחנו מפתחים תוכניות הכשרה והדרכה המותאמות לאופי ולדרישות החברה.

באמצעות פעילויות אלו, הלו מרצים תורמת לפיתוח ההון האנושי של חברות ולשיפור היכולות והכישורים של העובדים, מה שמוביל להגדלת הפרודוקטיביות והחדשנות בארגונים. החברה המובילה בישראל בתחום חוויית המשתתף עובדת עם החברות והארגונים הגדולים במשק, כמו גם משרדי ממשלה, צה"ל ועיריות.

 מה אנחנו יכולים להציע לארגון שלכם?

הלו עובדת במודל קהילתי, החל בצוות, דרך קהילת המרצים שלנו וכלה במועדון הלקוחות האקסלוסיבי של החברה. איכויות החברה באות לידי ביטוי בתוכן שהיא מספקת כמו גם במחירי השירותים השונים.

החברה הוקמה ב-2018 על ידי אייל אקרמן, יזם ואיש תוכן, לאחר שנים של עבודה אינטנסיבית מול חברות מכל הסוגים, ארגונים ללא מטרות רווח, ארגונים ממשלתיים ואנשי תוכן למיניהם. אייל הוא מייסד "תשתית" – אחד ממרכזי ההכשרות  הגדולים בישראל. ממייסדי "התעוררות בירושלים" ו-"ישראל חופשית", מייסד ומנכ"ל חברת "ונקו" בעברו והיום מנכ"ל המרכז וחבר מועצת העיר תל אביב-יפו.