סדנאות והכשרות

קורס יסודות הצילום

בקורס צילום מקוצר נלמד את העקרונות הבסיסיים של הצילום: אור, תאורה, קומפוזיציה, מוקד וזוויות. היכרות עם עקרונות אלה תסייע למשתתפים לצלם תמונות אסתטיות, ברורות ובעלות הגיון פנימי. במפגש האחרון של הקורס נשתמש בידע הטכני שלמדנו כדי להבין מה המסר הנחבא מאחורי צילומים וכיצד ניתן לשלוט בו ולנתב אותו.

הכשרת עצמאיים להייטק

מטרת הקורס היא להכשיר עצמאים צעירים בתחום ההייטק - להצלחה מקצועית וצמיחה אישית משמעותית. הקורס כולל שבעה מפגשים באורך של שעתיים וחצי כל אחד, במהלכם המשתתפים שומעים הרצאה על נושא המפגש, נחים כרבע שעה וחוזרים לשעה ורבע של תרגול מעשי בנושא המפגש.

הכשרה מקצועית ZOOM

הקורס הינו קורס הכשרה מעמיק, ראשון ויחודי בישראל, להופעות זום מקצועיות. הקורס מתבצע במתכונת אינטימית של קבוצות קטנות ובליווי אישי ככל הניתן ומיועד למתחילים או מנוסים.

הכשרה למיומנויות דיגיטליות

הקורס, בן שישה מפגשים, נותן רקע מקיף ומעמיק בתחום הדיגיטל והמיומנויות הנדרשות במאה ה- 21 ובתקופת הקורונה בפרט. החל מנוכחות ברשת, שיווק, סטוריטלינג, בניית עמודי אינטרנט, מיתוג אישי ועוד ועוד. המפגשים מועברים כולם בזום, על ידי טובי המרצים ואנשי המקצוע בתחומים הנלמדים, ומשלבים התנסות מעשית.

קפה השתלמות

קפה השתלמות היא תכנית חודשית של מפגשי העשרה והשכלה לעובדים, שמתאימה את עצמה לצרכי הארגון שלך. המפגשים מתקיימים באווירה נינוחה ובמתכונת של שיחה פתוחה בת כשעה וחצי, בה מקבלים העובדים עדכון חודשי קבוע ומעמיק על תחומי עניין מאנשי מקצוע לפי בחירתך.

סדרה בהתאמה אישית

הלקוחות שלנו

הלו - המרכז למרצים וסדנאות

הלו היא החברה המובילה בישראל בתחום חוויית המשתתף. אנחנו מציעים שירותי בניית קהילה ועובדים עם הגופים הגדולים בישראל במתן שירותי ייעוץ, איתור והפקת תוכן מכל סוג ולכל סוג של קבוצה או קהילה.

לחברה שלנו מגוון רחב של מרצים מהשורה הראשונה, אנשי מקצוע בשלל תחומים וידע עשיר על בניין, גיבוש והפעלת קבוצות. הלו עומדת מאחורי כמה מהקהילות הגדולות בישראל ומספקת שירותי איתור ותיאום תכנים ופעילויות לחברות המובילות במשק.

אנחנו עובדים בארץ ובחו”ל על מנת למצוא ולדייק את קהילת נותני השירות שלנו ואת איכות ההרצאות, סדנאות ופעילויות שאנחנו מציעים לעובדים וקהילות. הלקוחות שלנו נחשפים באופן שוטף למגוון של מרצים ואנשי תוכן חדשים וכן זוכים לקדימות בפניות לסלבריטיז ואנשי שם בתחומם מכל העולם.

הלו עובדת במודל קהילתי, החל בצוות, דרך קהילת המרצים שלנו וכלה במועדון הלקוחות האקסלוסיבי שלנו. איכויות החברה באות לידי ביטוי בתוכן שהיא מספקת כמו גם במחירי השירותים השונים.

מייסד החברה הוא מייסד ומנהל בדימוס של "תשתית" – אחד ממרכזי ההכשרות הפוליטיים הגדולים בישראל. ממייסדי "התעוררות בירושלים" ו-"ישראל חופשית", מייסד ומנכ"ל חברת "ונקו" בעברו והיום מנכ"ל המרכז וחבר מועצת העיר תל אביב- יפו.