מחפשים מרצה ליום האישה?

הנה רשימה של 10 נשים מדהימות (וגבר אחד) עם הרצאות מדויקות ליום האישה

לכבוד יום האישה שבפתח, הנה רשימה של 10 מרצות ומרצים מעולות ליום האישה ובכלל:

1. Linda Sason. לינדה היא אישה מעוררת השראה בצורה בלתי רגילה. יש לה קורות חיים מהמרשימים שאפשר למצוא, היא בולדוזר של עשיה מקצועית ויצירתית והיא מדברת בפתיחות ובהומור על החיים שלה כאישה מצליחנית, על נשים בשוק התעסוקה ועל מודל היופי בישראל.


2. Tzlil Avraham, צליל היא עיתונאית כלכלית בכאן 11, מומחית מספר אחת בישראל לדור הוואי ומעולה בלהסביר נושאים כלכליים סבוכים בשפה פשוטה וברורה לכל אחד ואחת.


3. דפנה ליאל - Daphna Liel , על דפנה לא צריך להרחיב יותר מדי. היא כתבת הכנסת של חדשות 12 ומרצה כריזמטית ומרשימה. היא מדבר על הפוליטיקאים הישראלים, סודות ההפעלה שלהם ומה יש לנו ללמוד מהם.


4. Lena Russovsky, לנה היא גם עיתונאית של כאן, גם אקטיביסטית פמינסטית וגם מומחית לקהילת דוברי הרוסית בישראל. היא האישה מאחורי רוסיות בלי חוש הומור וחבריהן ואגדה בעולם אקטיביזם של דוברי הרוסית בישראל.


5. Kul L Kolton, קול הוא פעילה להטבית מוכרת. קול היא ג'נדר פלואיד ונמצא על הרצף המגדרי. הוא מרצה על מיניות, מגדר והבניות חברתיות כמו שלא שמעתן מעולם. קול היא אדם מרגש, מצחיק ומעורר מחשבה והשראה.


6. Stav Arnonr Ruty Klein, רותי סתיו ודרור הן הנשים מאחורי מחאת הנשים הגדולה של 2018 "אני אישה אני שובתת". הן מספרות איך שלוש נשים צעירות בדירה שכורה בתל אביב מרימות אופרציה ארצית תוך שבוע אחד, ממטולה עד אילת. איך הן הצליחו בכוח הנחישות בלבד להשבית חלקים המדינה ולהגיע עד ראש הממשלה כדי לדרוש ביטחון לנשים בישראל.


7. Rinat Gershfeld,רינת היא אחת המרצות הכי מקצועיות בישראל. היא מומחית מספר אחת להעברת מסר, עמידה מול קהל, שפת גוף ונטוורקינג. מאות המשתתפים בסדנאות והרצאות שלה יעידו שהיא פשוט רמה אחת מעל כולן.
8. Ayala Brilliant, איילה היא יותר מנחה ממרצה. היא גאון של קבוצות ויודעת להפוך כל קבוצה של יחידים לצוות. איילה מומחית בסטוריטלינג, נרטיב אישי וקבוצתי והנחיית קבוצות. 


9. Oshrat Kotler אושרת מרצה על נשים, על יהדות בולגריה, על ניו מדיה, על אהבה, על תקשורת ועל הסיפור האישי שלה, כמי שחוותה לינצ' ציבורי ברשת ושרדה כדי לספר. אושרת היא אשת תקשורת ואשת רוח וההרצאות שלה פותחות צוהר לעולמות שאנחנו ממעטים להיחשף אליהם.


10. יובל אלפנט - דולה לאחר לידה - ליווי אבות ומשפחות להורות היקשרותיתלא במקרה יובל השתחל לרשימה הזו. הוא הדולה לאחר לידה הגבר הראשון בישראל ועושה מהפכה בתחום האבהות (והאמת שגם האמהות). ההרצאות שלו פותחות למשתתפים ולמשתתפות זווית חדשה עליהם, על הזוגיות שלהם ועל הורות.

מוזמנים לפנות אליהן ולהזמין אותן לדבר אצלכם ביום האישה 2020 (או בכל זמן אחר תכלס).
לא תתחרטו, בהתחייבות.