תמר גור קראוזה

הרי את מחודשת, מתחתנים - המהפכה

תמר גור קראוזה היא רבה רפורמית. ב8 השנים האחרונות, היא חיתנה מעל ל400 זוגות, יותר מכל אישה אחרת בישראל. בחייה ובתפקידה השונים כרבה ,כמרצה כמלוות זוגות, תמר מתווה דרך אחרת של יהדות רלוונטית לימינו. ולאפשרות להכניס רוח אחרת ומשמעות לחיינו הזוגיים.

בשתי הרצאות מרתקות הבנויות על גבי ניסיון רב שנים, תמר גור קראוזה מזמינה את המאזינים לחשוב בצורה חדשה להסתכל מזווית אחרת על שני דברים שאנחנו רגילים לעשות על אוטומט – זוגיות ונישואין.

* בהרצאה הראשונה, תכירו את ההשלכות החברתיות, המשפטיות והמדיניות של חתונות מחוץ לרבנות. היא עונה על שאלות כמו, למה כ"כ הרבה צעירים בוחרים בחתונה מחוץ לרבנות? למה רובנו לא? מה זה אומר על העתיד שלנו? האם יש דרך אחרת להתחתן בישראל, והאם חתונות אלטרנטיוביות באמת ישנו את פני החברה הישראלית? בהרצאה "הרי את מחודשת" תשמעו את כל האמת מאחורי הקלעים על אחת המהפכות הכי גדולות שמתרחשות בישראל בשנים האחרונות - מהפכת החתונות-מחוץ -לרבנות בישראל.

* ההרצאה השנייה עוסקת בכמה מעט אנחנו עוסקים באחד הדברים הכי מעצבים בחיים של כולנו - הזוגיות שלנו. אנחנו חושבים איך לאכול נכון, לגדל ילדים נכון, לעבוד נכון ולהתעמל נכון. אז למה אנחנו כ"כ ממעטים לחשוב על איך נכון להיות בני זוג? תמר גור קראוזה מאמינה שיש דרך לחיות אחרת, לעצור את הרכבת ולתכנן בעצמנו איך אנחנו רוצים לחיות.

אחרי שעברה תהליכים עם מאות זוגות בדרכם לחופה, תמר הבינה שאף אחד לא נולד להיות בן זוג. היא הקימה מרכז לליווי זוגות לא רק בעת משבר, שנותן מענה ייחודי ומרענן לזוגות בכל שלב בחיים, ובהרצאה "עדכון גרסא לזוגיות" היא מגישה טעימה מהשיטה הייחודית אותה פיתחה בשביל לשפר את איכות חיינו דרך הזוגיות.

בשתי הרצאות מיוחדות במינן, תמר מזמינה אתכם לעצור את הרכבת, לשאול להתבונן, במה שחשוב באמת. בואו להפיל אסימונים וגם לקבל כלים ופרקטיקות לחיים קצת יותר מלאי משמעות.