הילל קוברובסקי

למעלה מ-20 שנה שהילל מייעץ לבכירי המשק ומרצה בפני דור העתיד על השפעות התפתחות הטכנולוגית על עתיד האנושות. הילל הוא מאגר ידע בלתי נדלה, עתידן , חוקר ומנתח טרנדים ומגמות טכנולוגיות , אשף סייבר, ומומחה בשיווק של חברות טכנולוגיות , מיתוג אישי, מקצועי ועסקי. הוא מרצה קבוע באוניברסיטת בר אילן, מדריך דירקטורים בחברות ביטוח וקרנות השקעות, מלמד מנהלי בנקים ויזמי הייטק, ועכשיו הוא זמין לעמוד על במות חדשות.

הילל קוברובסקי חי, נושם וחולם סייבר
בין שלל הנושאים שהילל עוסק בהם הוא נוגע בשאלות דוגמת המרוץ של האנושות אחרי החדשנות הטכנולוגית ומה אנחנו מפסידים בדרך?
העתיד הרי כבר כאן, לנו נשאר רק להסתגל אליו ומהר ככל האפשר, למרות שרובנו לא מצליחים אפילו לדמיין את השינויים שהטכנולוגיה עוד תביא עלינו.
בהרצאה מרתקת ויחודית, הילל קוברובסקי מסביר בשפה פשוטה ועם הרבה הומר מה תהיה ההשפעה של אותם שינויים על האנושות, איך הטכנולוגיה תשנה את עולם המשפחה, הזוגיות, את הכסף, האמונה דתית , הבריאות שלנו? הילל עונה בהרצאה על השאלה הגדולה - איזה כישורים כדאי לפתח היום כדי להישאר רלוונטיים גם כאשר נתחרה מול בינה מלאכותית?

זאת ועוד, בעולם שבו התלות שלנו ברשת האינטרנט מהווה כר פורה ומגרש משחקים אידיאלי לנוכלים, פשע מאורגן , גורמי טרור, גנבי מידע, מפרסמים נצלניים וגם לממשלות שונות בעולם שרוצות לדעת הכול על כולם.. הילל מגיע לעשות לנו סדר ולשמור עלינו.
בשפה פשוטה, בגובה העיניים, עם הרבה הומר ודוגמאות מהשטח הילל קוברובסקי יודע להסביר איך לפתח זהירות וחשדנות בשימוש היום יומי והעסקי שלנו ברשת האינטרנט, ואיך תשומת לב ומודעות העובדים בחברה יכולים להציל את מקום עבודתם מאסון סייבר.

בסדרת הרצאות, בהתאמה לכל קהל יעד (נוער – מבוגרים), הילל קוברובסקי מסביר את התופעות המסוכנות המציפות את עולמנו, איך אפשר לפתח רדאר לזיהוי של נוכלים , איך אפשר לפתח מודעות לבדוק אם המידע והתוכן שמגיע אלינו אמין או מזויף, ואיך נגן על התודעה שלנו מפני השפעות פסיכולוגיות שמפעילים עלינו גורמים שאינם מחפשים את טובתנו?