ד"ר איתי חרל"פ

ד"ר חרל"פ הוא גורו של טלוויזיה. מזה שנים הוא חוקר בידור ואמנות, טרנדים ותרבות. כנראה שלא שמעתם אף פעם מישהו מדבר על טלוויזיה ובידור כמו שאיתי יודע.

בהרצאות שלו איתי חושף זוויות חדשות לגמרי של תרבות הטלוויזיה והבידור שלנו, הכל בגישה קלילה, מהנה ועם הרבה הומור. הוא מציג בפנינו משמעויות נסתרות שלא ידענו עליהן בתוכניות טלוויזיה אהובות ומוכרות. הוא מנתח יחד איתנו תופעות תרבותיות דוגמת נטפליקס וחוזר איתנו לזיכרונות ילדות מתוכניות טלוויזיה של פעם. כל הרצאה של איתי היא חוויה אינטלקטואלית ורגשית שמדברת גם לשכל וגם לרגש. למה הסדרות האהובות נוגעות בנו? ומה הטלוויזיה שלנו אומרת עלינו ועל התרבות שלנו?

למעלה משני עשורים שאיתי חרל"פ מרצה קבוע במכללת ספיר ובאוניברסיטת תל-אביב, הוא פיתח קורס מקוון באתר קמפוס, וגם יוצא לו לא מעט לדבר על טלוויזיה, בטלוויזיה.

· מחדווה ושלומיק ועד פאודה: התפתחות הדרמה הישראלית בטלוויזיה. · זאת לא טלוויזיה, זאת אמנות: כיצד הפכה הטלוויזיה לאמנות החשובה של המאה ה21. · העולם מצחיק, אז למה לא צוחקים? הסיטקום הטלוויזיוני החדש. · רק עוד פרק אחד ודי: נטפליקס וצפיית הבינג'. · בוב ספוג לא לבד: דמויות להט"ביות וקוויריות על מסך הטלוויזיה. · נשים מאופרות סבון גברים מסדרות פעולה: מגדר ופמיניזם בטלוויזיה. · בית גדול בפרברים: הטלוויזיה והפרברים האמריקאים. · הדור המוצלח שלי: דור הY הישראלי וייצוגו בטלוויזיה. · פיסטוק לא גר כאן יותר: נוסטלגיה ביקורתית לתוכניות הילדים הישראליות